JO7-1

Leiders: Sander Kok en Denise Benschop

Training: woensdag 17:00 uur - 18:00 uur , trainer Kees Birkhoff, Marry Verbeek


Wedstrijdschema

 

Speelronde 1

8 feb

Uitslag

 

08:30

Schoonhoven 3

Vep 1

 

09:30

Woerden 1

Kamerik 2

 

10:15

Vep 2

Linschoten 1                               

 

09:30

Woerden 2

Schoonhoven 2

 

10:00

Lopik 1

Cabauw 1

 

11:00

SPV 1

-

Schoonhoven 1

08:30

Kamerik 1

-

Woerden 3

 

 

 

 

 

 

Speelronde 2

15 feb

Uitslag

 

08:30

Kamerik 2

-

Vep 1

 

 

09:00

Linschoten 1

-

Woerden 1

   

 

08:30

Schoonhoven 2

-

Vep 2

 

 

10:00

Cabauw 1

-

Woerden 2

 

 

10:00

Lopik 1

-

Schoonhoven 1

 

 

09:30

Woerden 3

-

SPV 1

08:30

Schoonhoven 3

-

Kamerik 1

 

 

 

 

 

 

Speelronde 3

 

22 feb

 

Uitslag

 

08:30

Kamerik 2

-

Schoonhoven 3

 

 

10:15

Vep 1

-

Linschoten 1

 

 

09:30

Woerden 1

-

Schoonhoven 2

 

 

10:15

Vep 2

-

Cabauw 1

 

 

08:30

Schoonhoven 1

-

Woerden 2

 

 

10:00

Lopik 1

-

Woerden 3

11:00

SPV 1

-

Kamerik 1

 

 

 

 

 

 

Speelronde 4

 

7 mrt

 

Uitslag

 

09:00

Linschoten 1

-

Kamerik 2

 

 

08:30

Schoonhoven 2

-

Vep 1

 

 

10:00

Cabauw 1

-

Woerden 1

 

 

08:30

Schoonhoven 1

-

Vep 2

 

 

09:30

Woerden 2

-

Woerden 3

 

 

08:30

Kamerik 1 - Lopik 1

11:00

SPV 1 - Schoonhoven 3

Speelronde 5

 

14 mrt

 

Uitslag

 

08:30

Schoonhoven 3

-         

Linschoten 1

 

 

08:30

Kamerik 2

-         

Schoonhoven 2

 

 

10:15

Vep 1

-         

Cabauw 1

 

 

09:30

Woerden 1

-         

Schoonhoven 1

 

 

10:15

Vep 2

-         

Woerden 3

 

 

09:30

Woerden 2

-

Kamerik 1

10:00

Lopik 1

-

 SPV 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelronde 6

 

21 mrt

 

Uitslag

 

08:30

Schoonhoven 2

-         

Linschoten 1

 

 

10:00

Cabauw 1

-         

Kamerik 2

 

 

10:15

Vep 1

-         

Schoonhoven 1

 

 

09:30

Woerden 3

-         

Woerden 1

 

 

08:30

Kamerik 1

-         

Vep 2

 

 

11:00

SPV 1

-

Woerden 2

08:30

Schoonhoven 3

-

 Lopik 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelronde 7

 

28 mrt

 

Uislag

 

08:30

Schoonhoven 2

-         

Schoonhoven 3

 

 

09:00

Linschoten 1

-         

Cabauw 1

 

 

08:30

Kamerik 2

-         

Schoonhoven 1

 

 

10:15

Vep 1

-         

Woerden 3

 

 

09:30

Woerden 1

-         

Kamerik 1

 

 

10:15

Vep 2

-

 SPV 1

 

 

09:30

Woerden 2

-

Lopik 1

 

 

 

 

 

 

Speelronde 8

 

4 apr

 

Uitslag

 

10:00

Cabauw 1

-         

Schoonhoven 2

 

 

08:30

Schoonhoven 1

-         

Linschoten 1

 

 

09:30

Woerden 3

-         

Kamerik 2

 

 

08:30

Kamerik 1

-         

Vep 1

 

 

11:00

SPV 1

-         

Woerden 1

 

 

10:00

Lopik 1

-

Vep 2

08:30

Schoonhoven 3

-

Woerden 2

Speelronde 9

 

18 apr

 

Uitlslag

 

10:00

Cabauw 1

-         

Schoonhoven 3

 

 

08:30

Schoonhoven 1

-         

Schoonhoven 2

 

 

09:00

Linschoten 1

-         

Woerden 3

 

 

08:30

Kamerik 2

-         

Kamerik 1

 

 

10:15

Vep 1

-         

SPV 1

 

 

09:30

Woerden 1

-

Lopik 1

10:15

Vep 2

-

 Woerden 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelronde 10

 

25 apr

 

Uitslag

 

08:30

Schoonhoven 1

-         

Cabauw 1

 

 

09:30

Woerden 3

-         

Schoonhoven 2

 

 

08:30

Kamerik 1

-         

Linschoten 1

 

 

11:00

SPV 1

-         

Kamerik 2

 

 

10:00

Lopik 1

-         

Vep 1

 

 

09:30

Woerden 2

-

Woerden 1

08:30

Schoonhoven 3

-

Vep 2

 

Speelronde 11

 

 16 mei

 

 

Uitslag

08:30

Schoonhoven 1

-         

Schoonhoven 3

 

 

10:00

Cabauw 1

-         

Woerden 3

 

 

08:30

Schoonhoven 2

-         

Kamerik 1

 

 

09:00

Linschoten 1

-         

SPV 1

 

 

08:30

Kamerik 2

-         

Lopik 1

 

 

10:15

Vep 1

-

Woerden 2

09:30

Woerden 1

-

Vep 2


Speelronde 12

 

23 mei

 

 

 
Uitslag

09:30

Woerden 3

-

Schoonhoven 1

08:30

Kamerik 1

-

Cabauw 1

11:00

SPV 1

-

Schoonhoven 2

10:00

Lopik 1

-

Linschoten 1

09:30

Woerden 2

-

Kamerik 2

10:15

Vep 2

-

Vep 1

08:30

Schoonhoven 3

-

Woerden 1


Speelronde 13

30 mei


Uitslag
09:30 Woerden 3 - Schoonhoven 3
08:30 Schoonhoven 1 - Kamerik 1
10:00 Cabauw 1 - SPV 1
08:30 Schoonhoven 2 - Lopik 1
09:00 Linschoten 1 - Woerden 2
08:30 Kamerik 2 - Vep 2
10:15 Vep 1 - Woerden 1

Inhaal ronde

 

 

 

Uitslag

 

 

 

-

 

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!